Understanding and Growing the “Wings” of Your Upper Body

Co jsou křídla?

Horní část těla je velmi silná struktura, která nám pomáhá provádět mnoho úkolů. Nepoužívá se však pouze pro fyzické aktivity; může také sloužit jiným účelům, jako je komunikace nebo dokonce duchovno. Například bylo zjištěno, že křídla pomáhají s duchovním růstem. Křídla jsou součástí energetického systému našich těl, který lze považovat za druh životní síly (energie).

Ve starověku se věřilo, že křídla mají mystickou moc. Mohli pomoci jednomu létat vzduchem. V dnešní době se však používají hlavně pro sport a cvičení. Někteří lidé věří, že křídla mohou zvýšit sportovní výkon a sílu, ale neexistují žádné vědecké důkazy podporující tato tvrzení.

Křídla jsou však stále užitečná z jiných důvodů. Křídla nám mohou pomoci komunikovat s duchy, nebo nám mohou pomoci bojovat se zlými silami. Existuje také víra, že křídla nás mohou chránit před nemocemi a nemocemi.

Jak stavět křídla?

Existuje několik způsobů, jak si vytvořit křídla:

1) Můžete trénovat svaly pomocí posilovacích strojů, volných závaží a odporových pásů.

Tato cvičení posílí svaly a zvětší je než dříve. Mezi nejlepší cviky na budování svalů patří: přítahy, vojenské tlaky, tlaky na lavičce, mrtvé tahy, dřepy a mnoho dalších. Jak vaše svaly rostou, zvětšují se také vaše křídla.

2) Křídla si můžete postavit také pomocí meditace.

V posledních letech bylo zjištěno, že naše těla mají určité body, které jsou spojeny s naším energetickým systémem (nebo životní silou). Tyto body jsou známé jako „čakry“. Pokud dokážeme vyrovnat nebo sladit tok energie v těchto bodech, pak naše těla mohou dosáhnout dokonalé harmonie. Tvrdí se, že meditací můžeme otevřít naše čakry a nechat růst křídla. Tento proces trvá dlouho, takže musíte být velmi konzistentní se svým tréninkem.

3) Použití obou přístupů: Existuje další přístup, kde můžete kombinovat vzpírání a meditaci pro rychlejší a lepší výsledky.

Wings Images:

Cvičení křídla:

Lidé pracují na horní části těla po celá desetiletí. Dělají to pro udržení zdravého a silného těla. Mnohokrát bylo vidět, že lidé, kteří pravidelně trénují váhu, mají mnohem silnější kosti, vazy a svaly. Tito lidé mají také větší křídla než ostatní, protože je postavili. Chcete-li zvětšit velikost křídel, možná budete muset do své rutiny začlenit vzpírání.

Koncept této metody je skvělý, pokud věříte také v energetickou práci.

Porozumění a růst

Křídla cvičení

Křídla jsou považována za jednu z nejdůležitějších částí těla pro kulturisty. Svalnatý pár křídel nejen vypadá atraktivně, ale také může zvýšit vaši sebevědomí.

Když začnete začleňovat silový trénink do své rutiny, je velmi důležité pravidelně cvičit a sledovat vhodný program. Dobrým začátkem jsou váhy, které jste schopni zvednout na 10 opakování. Jakmile zvládnete 10 opakování, je čas přidat baru ještě větší váhu. Jak budete silnější, budete moci zvýšit váhu, kterou zvedáte. Většina lidí, kteří si vyvinuli křídla, také zjistila zvýšení své celkové síly.

Můžete si vytvořit silný pár křídel začleněním vzpírání do své rutiny. Pamatujte, že čím jsou vaše svaly silnější, tím větší budou. Musíte se však ujistit, že nepřeháňáte závaží, jinak si můžete ublížit nebo poškodit kosti a šlachy. To pomůže zvětšit velikost vašich křídel.

Typy křídel:

Existují tři různé typy křídel:

1) Skrytá křídla: Toto jsou nejmenší křídla, která většina lidí má.

Jsou tak malé, že nejsou viditelné pouhým okem.

2) Poloviditelná křídla: Někteří lidé mají mírně viditelná křídla.

Tato křídla jsou obvykle viditelná pouze tehdy, když je člověk nahý nebo má na sobě tenké košile.

Porozumění a růst

3) Viditelná křídla: Toto jsou největší a nejatraktivnější křídla.

Obvykle jsou viditelné i v hustém oblečení.

Velikost křídla:

Velikost křídel člověka určuje mnoho faktorů, včetně typu křídel, které člověk má, a jeho genetiky. Bez ohledu na to, jak velká jsou vaše křídla, můžete je vždy zvětšit nebo zmenšit pomocí několika cvičení a metod.

Cvičení křídla pro velikost:

Pokud jde o zvětšení velikosti křídel, můžete použít mnoho různých cviků a technik. Pokud chcete vidět rychlejší výsledky, doporučujeme vám zahrnout všechna tato cvičení do své rutiny.

1) Stimulace svalů: Jedná se o proces, při kterém pomocí elektrické stimulace zvyšujete průtok krve do svalů.

Tento proces používají výrobci nástaveb již nějakou dobu se skvělými výsledky. K opakovanému kontrakci svalů můžete použít elektrický stimulátor. Předpokládá se, že to způsobí trauma svalům, kvůli nimž začnou znovu růst.

2) Svalové pumpy: Když cvičíte, rostou vám také šlachy.

To znamená, že vaše křídla dostanou pumpu také při cvičení, jako jsou dřepy a mrtvé tahy. Při provádění těchto cviků se vždy snažte používat těžké váhy.

3) Zvýšená hmotnost: Většina lidí se při cvičení paží vyhýbá používání těžkých závaží.

Porozumění a růst

I když je to pravda, neměli byste se bát zvýšení hmotnosti. Ve skutečnosti byste se měli snažit zvyšovat váhu pomalu, ale jistě, jak budete silnější. To povede k většímu namáhání svalů a k rychlejšímu růstu.

4) Masáž: Jako každá jiná část vašeho těla je velmi důležité dát svým křídlům kvalitní masáž.

To zvýší průtok krve do této oblasti a také odstraní všechny toxiny nebo kyselinu mléčnou. Tím se sníží vaše svalová únava a umožní vám lepší výkon během tréninku.

5) Správná výživa: To, co jíte, hraje velmi důležitou roli při budování svalů.

Chcete-li zvětšit velikost křídel, musíte jíst méně tuků a více bílkovin. Také je dobré pít hodně mléka, protože obsahuje vysoký obsah živin a bílkovin.

6) Spánek: V neposlední řadě musíte každou noc spát minimálně 8 hodin.

To je velmi důležité, protože vaše tělo během této doby prochází několika změnami a samo se opravuje. Pokud nemáte dostatek spánku, vaše tělo nebude schopné správně budovat svaly.

Mějte na paměti tyto tipy a držte se jich, pokud chcete zvětšit křídla. Rychlejší výsledky začnete sledovat, pokud budete pravidelně trénovat svaly.

Cvičení ke zlepšení křídel:

Nyní, pokud jde o zlepšení velikosti, tvaru a struktury vašich křídel, existuje několik konkrétních cvičení, která vám mohou pomoci dosáhnout tohoto cíle.

Porozumění a růst

Následuje několik nejběžnějších cviků, které lidé používají ke zlepšení velikosti křídel:

1) Spread Eagle: Toto je nejběžnější cvičení používané ke zlepšení velikosti vašich křídel.

Při provádění tohoto cvičení musíte ležet na zádech a roztáhnout ruce a nohy. Udržujte je co nejrovnější a držte je v této poloze po dobu 5 minut. Jakmile se začnete cítit pohodlně, můžete čas prodloužit. Toto cvičení pomůže při protahování svalů a šlach.

2) Třepetání: Chcete-li provést toto cvičení, budete znovu ležet na zádech.

Nyní mávněte rukama a zkuste se pohybovat ve směru, kterým směřuje vaše hlava. Vaším cílem by mělo být posunout se co nejdále. Toto cvičení můžete dělat tak dlouho, jak dlouho se budete cítit pohodlně.

3) Klapka: Toto je nejpřirozenější způsob, jak vylepšit velikost, tvar a strukturu křídla.

Vše, co musíte udělat, je co nejvíce roztáhnout křídla a mávat jim tak tvrdě a rychle, jak jen můžete. Snažte se to dělat co nejčastěji, zvláště pokud máte pocit, že se vaše křídla zvětšují a zesilují. Toto cvičení můžete provádět tak dlouho, jak můžete, protože to pomůže posílit vaše svaly a rozšířit je. Můžete mezi nimi odpočívat, kolik chcete.

3) Push-up: Toto je běžné cvičení, které lidé používají k posílení hrudních svalů. Toto cvičení je také velmi užitečné při zlepšování velikosti vašich křídel. Mějte na paměti, že tento cvik byste neměli dělat, pokud máte zraněné rameno. Lehněte si na zem lícem dolů, narovnejte ruce a zvedněte tělo, dokud vaše paže nejsou rovné. Vydržte v této poloze několik sekund a poté se ohnutím paží vraťte do původní polohy.

4) High Flyers: Toto cvičení je však velmi podobné klikům; je to efektivnější.

Porozumění a růst

Při provádění tohoto cvičení musíte ležet na podlaze lícem dolů a poté zvednout tělo co nejvíce, aniž byste použili ruce.

4) Plavání: Pokud máte rádi plavání, pak je to pro vás nejlepší cvičení. Je to dobrý kardio trénink a pomůže vám zlepšit flexibilitu a strukturu vašich křídel.

Jak vidíte, existuje několik různých způsobů a cvičení, které můžete udělat, abyste zlepšili velikost, tvar a strukturu vašich křídel. Vyzkoušejte tyto tipy a podívejte se, který z nich vám nejlépe vyhovuje.

Zdroje a reference použité v tomto článku:

Když se křídla probudí: porozumění ovládání lokomoční síly interferencí brázdy křídla hmyzu od FO Lehmann – Journal of Experimental Biology, 2008 – jeb.biologists.org

Rostoucí křídla na cestě od R Armsona – 2011 – books.google.com

Porozumění socializovanému tělu: Poststrukturalistická analýza sebepojetí, obrazů těla a postupů péče o spotřebitele od CJ Thompsona, EC Hirschman – Journal of consumer research, 1995 – acad.oup.com

Blog: Porozumění reformaci informací, která mění váš svět, autor H Hewitt – 2006 – books.google.com

Jak funguje vaše církevní rodina: Pochopení sborů jako emocionálních systémů od PL Steinke – 2006 – books.google.com

Vaše duchovní dary mohou vaší církvi pomoci růst v CP Wagner – 2012 – books.google.com

Polní průvodce po porozumění „ lidské chybě“, autor S York – 2003 – Redleaf Press

Složitost a skupinové procesy: radikálně sociální chápání jednotlivců PA Levine – 2015 – North Atlantic Books